Aalden – Vanwege de hitte hebben Stichting Openluchtspel Zweeloo en de spelers besloten de voorstelling van vanavond, vrijdag 26 juni, af te gelasten. Dit was geen gemakkelijke beslissing. Maar temperaturen van boven de 35 graden, kunnen we de veiligheid en gezondheid van publiek, spelers en vrijwilligers niet garanderen.

De première wordt verplaatst naar vrijdag 3 juli. De voorstelling begint om 20.00 uur. De andere twee voorstellingen worden gespeeld op zaterdag 22 augustus om 20.00 uur en zondag 23 augustus om 14.00 uur. De voorstellingen vinden plaats in het openluchttheater aan de Aelder Hooghe 1 in Aalden. Ditmaal wordt het blijspel ‘Die lieve oom Ferdinand’ gespeeld. Dit stuk is geschreven door Harm Dijkstra.

De entreekosten zijn 10 euro p.p., kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang mits zij worden begeleid. Kaarten zijn te koop aan de kassa op de avond of middag van de voorstelling. Reserveren van kaarten kan via deze link. Betalen kan aan de kassa.

Optreden Black Barn

De band Black Barn treedt vrijdag 10 juli vanaf 20.30 uur op in het openluchttheater. De entree is gratis.

Meer informatie staat op de website, Facebook en Instagram.