Coevorden – Theater Hofpoort heeft aankomend weekend weer een vol programma met Rapalje op vrijdagavond 21 februari, cabaretier Marlon Kicken op zaterdagavond 22 februari en de kindervoorstelling ‘Pim en Pom vinden een schat’ op zondagmiddag 23 februari.

Rapalje

Rapalje staat al dertig jaar op de planken. De mannen laten vrijdagavond weer van zich horen, vorig jaar speelde band tijdens de Garnizoensdagen op de Weeshuisweide. De muzikale show begint om 20.15 uur. De mannen van de Ierse, Schotse en Nederlandse folk zijn vele grenzen overgestoken, hebben reizend in hun kilt veel gezien en beleefd. Elk optreden is een geweldig feest. Rapalje is van plan alle grenzen te verleggen met deze nieuwe show met nieuwe eigen nummers vol persoonlijke verhalen. De nieuwe violist Sebastiaan Hidding nam het stokje over van Dieb en maakte het viertal weer compleet.

Cabaretserie

De serie ‘De uitdaging’ omvat drie cabaretvoorstellingen. De serie is tegen gereduceerde prijs te bestellen, maar een kaart per voorstelling kopen kan natuurlijk ook. De eerste cabaretier is Marlon Kicken op zaterdag 22 februari die om 20.15 uur begint met zijn show ‘Getekend’. Hij was al eens met succes present bij ‘Trappen en Grappen’ van het theater. Marlon heeft lange dreadlocks, gaat skateboardend door het leven, praat met een zachte g, is relaxed en ontzettend grappig. Hij begon als tonprater, werd stand-up comedian en speelt de laatste jaren de theaterzalen plat. Zijn nieuwe voorstelling gaat over een door het leven getekende man die desondanks altijd en overal de humor van blijft inzien.

Kindervoorstelling

De kindervoorstelling ‘Pim en Pom vinden een schat’ op zondag 23 februari om 14.00 uur. De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf twee jaar. Het lijkt een gewone dag in het huis van de twee katten vriendjes Pim & Pom. Totdat ze in de poezenkrant wel iets heel bijzonders lezen. Er is een schat gevonden op zolder, een paar huizen verderop. Pim & Pom vinden dit wel een heel spannend verhaal! Zij gaan op schattenjacht op hun zolder.

Kaarten zijn te bestellen via deze link. Ook is het mogelijk om kaarten te kopen aan de theaterkassa in het Cultuurhuis aan Kasteel 3, elke vrijdag geopend op 13.00 tot 16.00 uur. Daarnaast is de theaterkassa bereikbaar via kassa@theaterhofpoort.nl.

Foto: persfoto Marlon Kicken