Coevorden – De intocht van Sinterklaas in de Spoorhaven trok veel belangstelling. Dankzij Havenvereniging Coevorden arriveerden de Sint en maar liefst 150 Pieten met diverse boten. Ook ditmaal was de presentatie in handen van Maikel Owen uit Veendam. In afwachting van de aankomst werd veel gezongen en gedanst.

Na aankomst werd Sinterklaas officieel verwelkomd door burgemeester Renze Bergsma en de nieuwe Miss Ganzenhoedster Jet Schepers, Mini-Miss Ganzenhoedster Jet Keuken en de Mister Ganzenhoeder Daan Scholte. Nadat Sint vele kinderen had begroet, vertrok de stoet voor een tocht door het centrum met Sinterklaas en de burgemeester in de koets en onder andere het Reünie-Orkest Artillerie, de brandweer, de Schutterij van Koeverden en Excelsior Oosterhesselen. De missen en mister kregen een fraaie plek in een oldtimerauto.

Op de Markt was een kort feestelijk programma met dans en zang. Manager Henk Jan Klinkhamer van het Fletcher Kasteel Coevorden overhandigde tot slot de sleutel van het kasteel aan Sinterklaas. De goedheiligman verblijft er de komende weken. Kinderen kunnen op bezoek in het Sinterklaashuis op zaterdag 22 en 29 november van 13.00 tot 16.00 uur. Dan is er van alles te doen.