Coevorden – Van 3 september tot en met 28 oktober hield Jumbo René Kromkamp op het EDS-plein en de Arjen Vonkweg de B’tjes-actie. Bij iedere 10 euro aan boodschappen kreeg de klant een B’tje en kon die ten goede laten komen aan de favoriete vereniging of stichting. Zo steunden zij elke organisatie een beetje.
Vanochtend was de feestelijke uitreiking van de cheques in de vestiging aan het EDS-plein. De top 10 ziet er als volgt uit: 1. Germanicus; 2. Raptim; 3. In2Dance; 4. Protos; 5. CSVC; 6. BSV De Ballast; 7. Turnvereniging Coevorden; 8. Stichting Avond4Daagse Coevorden; 9. Vonk Volleybal; 10. BSV Tuindorp.
Vertegenwoordigers van de verenigingen en stichtingen namen met blijdschap de cheques in ontvangst. Met het geld kunnen zij wat extra doen voor hun organisatie. Het initiatief van Jumbo René Kromkamp wordt zeer op prijs gesteld.








