Coevorden – André van Duin en Janny van der Heijden deden vandaag ook kort Coevorden aan voor hun tv-programma ‘Denkend aan Holland’. Dinsdag waren zij in Geesbrug en Zwinderen, vandaag ging de route van Nieuw-Amsterdam naar Coevorden.
Uiteraard was de vaste passagier, de hond Nhaan, ook present. Aan de kade ter hoogte van De Vlijt meerde eerst de boot van Havenvereniging Coevorden aan met aan het roer Cor van der Elst. De sloep ‘De Blauwe Gans’ werd ingezet voor de cameraploeg.
André van Duin en Janny van der Heijden werden begroet door enkele inwoners van Coevorden die er lucht van hadden gekregen dat het tweetal in Coevorden zou zijn. Het was een kortstondig bezoek, waarbij André en Janny met diverse belangstellenden op de foto gingen. De uitzending van de vaartocht door deze regio is op 5 oktober.















