Een overzicht van de activiteiten deze zomer in de gemeente Coevorden. De links verwijzen naar de websites met meer informatie. Aanvullingen/wijzigingen? Mail naar info@coevordernieuws.nl of app naar 06-51103514. Uiteraard wordt het overzicht steeds bijgewerkt.

JUNI

21 Arjen Vonktoernooi, Coevorden, www.volleybalvonk.nl/vonktoernooi

22 Fair Culinair, dorpshuis De Hesselerhof, Oosterhesselen www.facebook.com/fairculinair

22 Festival Folk veur Volk, www.folkveurvolk.nl

28 KWPN Veulenkeuring, Zweeloo, www.zweeloo-digitaal.nl

28 en 29 Feestweekend Geesbrug, www.facebook.com/mooigeesbrug.nl

28 t/m 30 Jubileumweekend Bosbad Noord-Sleen, www.bosbadnoordsleen.nl

29 Crosstriatlon Zwembad Zweeloo, www.zwembadzweeloo.nl

29 Back to the 80’s en 90’s Geesbrug, www.facebook.com/mooigeesbrug

29 Boekenmarkt en muziek centrum Coevorden, www.stadcoevorden.nl

30 Fietsen met bestek Turfrunners Dalen, www.turfrunners.nl

30 Paradijswandeling Akka’s Ganzenparadijs, Dalen, www.ganzenparadijs.nl

JULI

2 Mini-weekmarkt/Koop Lokaaldag Gees, www.geesweb.nl

4 t/m 7 School- en Volksfeest en Weijdepop Dalen, Reindersdijk/Burg. Fonteinstraat, www.facebook.com/volksvermakendalen, www.weijdepop.nl

5 Toneel Openluchttheater Aelderhooghe Aalden, www.openluchtspelzweeloo.nl

6 Redders in Noodmiddag centrum Coevorden, www.stadcoevorden.nl

7 Drentse Dag met ‘t Aol’Volk in openluchtmuseum Ellert en Brammert, www.ellertenbrammert.nl

9 juli Mini-weekmarkt/Koop Lokaaldag Gees, www.geesweb.nl

10 t/m 14 juli Kermis Koemarsendrift Aalden, www.facebook.com/kermisaalden

12 t/m 14 Zuidenveld Coevorden, www.zuidenveld.com

12 Toneel Openluchttheater Aelderhooghe Aalden, www.openluchtspelzweeloo.nl

13 Schuurfeest Dalerveen, www.facebook.com/schuurfeestdalerveen

13 Braderie centrum Coevorden, www.stadcoevorden.nl

13 Sprietlopen Zwinderen, www.facebook.com/zwinderen

14 Duatlon voor kinderen, Bosbad Noord-Sleen, www.bosbadnoordsleen.nl/duathlon

14 Paradijswandeling Akka’s Ganzenparadijs, Dalen, www.ganzenparadijs.nl

14 Vlinderexcursie op Natuurbegraafplaats Mepperdennen, Meppen, www.natuurbegraafplaatsmepperdennen.nl

16 Mini-Weekmarkt/Koop Lokaaldag, www.geesweb.nl

19 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

19 Toneel Openluchttheater Aelderhooghe Aalden, www.openluchtspelzweeloo.nl

19 en 20 Beachvolleybaltoernooi Erm, www.facebook.com/vcsleen

20 Oldtimerdag Coevorden, www.facebook.com/oldtimercoevorden

20 Teuthuus Open Air Coevorden, www.facebook.com/het.teuthuus.1

20 Slenteravond Dalen, www.samendalen.nl

23 Mini-weekmarkt/Koop Lokaaldag Gees, www.geesweb.nl

24 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

24 Zomermarkt Schoonoord, www.schoonoord.nl

24 Zomeravondmarkt en muziek Dalen, www.samendalen.nl

24 t/m 28 Kermis Coevorden, www.stadcoevorden.nl

25 en 26 Montmartre Oosterhesselen, www.montmartreoosterhesselen.com

25 Zomermarkt Gees, www.geesweb.nl

25 t/m 28 Drentse Fietsvierdaagse vanuit Dalen, www.fiets4daagse.nl/startplaatsen/dalen

27 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

27 Piekiesmarkt/braderie Coevorden, www.stadcoevorden.nl

27 Oogstdag Holthone, www.museumgramsbergen.nl/holthoner-oogstdag

28 Koopzondag Coevorden, www.stadcoevorden.nl

28 Paradijswandeling Akka’s Ganzenparadijs, Dalen, www.ganzenparadijs.nl

30 Mini-weekmarkt/Koop Lokaaldag Gees, www.geesweb.nl

31 Zomermarkt Schoonoord, www.schoonoord.nl

31 Zomeravondmarkt en muziek Dalen, www.samendalen.nl

31 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

AUGUSTUS

2 en 3 Trekkerslep Coevorden, www.trekkerslepcoevorden.nl

3 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

3 Artiestenfestival Markt Coevorden, www.stadcoevorden.nl

6 Mini-weekmarkt/Koop Lokaaldag, www.geesweb.nl

7 Zomermarkt Schoonoord, www.schoonoord.nl

7 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

7 Zomeravondmarkt en muziek Dalen, www.samendalen.nl

10 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

10 Braderie Coevorden, www.stadcoevorden.nl

11 Kunstmarkt Wezup, www.kunstmarktwezup.nl

11 Paradijswandeling Akka’s Ganzenparadijs, www.ganzenparadijs.nl

14 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

14 Zomermarkt Schoonoord, www.schoonoord.nl

14 Zomeravondmarkt en muziek Dalen, www.samendalen.nl

17 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

17 Korendag/braderie Coevorden, www.stadcoevorden.nl

20 Mini-weekmarkt/Koop Lokaaldag Gees, www.geesweb.nl

21 Zomermarkt Schoonoord, www.schoonoord.nl

21 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

21 t/m 23 Mono Gelpenberg Open Aalden, www.dgcdegelpenberg.nl

23 en 24 Zomerfeest DAS Schoonoord, www.dorpsactiviteitenschoonoord.nl/das-zomerfeest-2024

23 t/m 25 Pearl Village Festival Dalen, www.pearlvillage.nl

24 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

24 Braderie centrum Coevorden, www.stadcoevorden.nl

24 Landgeitenkeuring Zwinderen, www.landgeit.nl/keuringen

26 t/m 30 Spelweek Sleen, www.sleen.nu

27 Mini-weekmarkt/Koop Lokaaldag Gees, www.geesweb.nl

28 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

28 Zomermarkt Schoonoord, www.schoonoord.nl

28 Markt voor jeugdige kooplieden Dalen, www.samendalen.nl

30 Sweelpop Zweeloo, www.sweelpop.nl

30 VrijMiBo-festival Dalen, www.facebook.com/vrijmibofestival

31 Garnizoensdagen Coevorden, www.garnizoensdagcoevorden.nl

31 Reuze(n)fair Ellert en Brammert, www.ellertenbrammert.nl

31 Boekenmarkt Sleen, www.sleen.nu

SEPTEMBER

1 Garnizoensdagen Coevorden, www.garnizoensdagcoevorden.nl

1 Koopzondag Coevorden, www.stadcoevorden.nl

1 Reuze(n)fair Ellert en Brammert, www.ellertenbrammert.nl

3 t/m 8 (2 sept. try-out) muziektheater Vlinderprinses, Zweeloo, www.vlinderprinses.nl

7 Braderie Coevorden, www.stadcoevorden.nl

12 t/m 15 Kermis Schoonoord, www.schoonoord.nl

13 Ganzenfestival Coevorden, www.ganzenfestival.nl

14 Wildman Run Sleen, www.wildmanrun.nl

14 en 15 Oogstfeest Meppen, www.oogstfeestmeppen.nl

14 en 15 Open Monumentendagen, www.openmonumentendag.nl

Kunst/cultuur/historie

Stedelijk Museum Coevorden, www.museumcoevorden.nl

Museum Thijnhof Coevorden, www.thijnhof.nl

Kunst op Vijf Coevorden, www.kunstcoevorden.nl

Synagoge-museum Coevorden, www.synagoge-coevorden.nl

Museum Aissatoe Dalerpeel, www.aissatoe-museum.nl

Openluchtmuseum Ellert en Brammert, www.ellertenbrammert.nl

Kunstenaarsherberg Zweeloo, www.kunstenaarsdorpzweeloo.nl

BIG Art & Garden Gees, www.bigartgarden.nl

Actief

Stads- en dorpswandelingen, fiets- en wandelroutes, www.welkomincoevorden.nl

Wandelingen Staatsbosbeheer, www.facebook.com/staatsbosbeheerzuidoostdrenthe

Zwembaden: overdekt: De Swaneburg Coevorden, www.deswaneburg.nl; buitenbaden: Bosbad Zwinderen, www.bosbad-zwinderen.nl; Bosbad Noord-Sleen, www.bosbadnoordsleen.nl; Zwembad Zweeloo, www.zwembadzweeloo.nl

Kijk voor meer informatie op de vermelde websites en houd de websites www.actiefincoevorden.nl, www.stadcoevorden.nl, www.welkomincoevorden.nl en www.coevordernieuws.nl voor nog veel meer activiteiten, eventuele wijzigingen in en aanvullingen van het programma.

Overzicht onder voorbehoud van wijzigingen.