Coevorden – Het was vrijdag Nationale Pannenkoekendag. Dat was aanleiding voor de leerlingen van groep 7 en 8 van basisschool Panta Rhei om heerlijke pannenkoeken te maken voor de bewoners en enkele gasten van woonzorgcentrum De Schutse.
Zij bakten vele pannenkoeken, zowel naturel (met stroop of kaas) als met appel en spek. Om klokslag 12 uur zaten de bewoners van De Schutse klaar in het restaurant. Zij kregen eerst een kop heerlijke soep geserveerd door de leerlingen, waarna zij een keuze konden maken uit de pannenkoeken. Het was smikkelen en smullen. De bewoners en de leerlingen genoten van deze gezellige dag.
De leerlingen van de school kregen een pannenkoekenpakket mee maar huis om ook daar te bakken te genieten van pannenkoeken.