Coevorden – Germanicus heeft na de verdiende overwinning vorige week tegen Raptim nu ook vv Dalfsen op een 3-0 nederlaag getrakteerd. Trainer Erwin van Oosten kon niet beschikken over Mikey Ali (geschorst) en de geblesseerde Robin Barelds, hun plaatsen werden ingenomen door Jessie Rotmensen en Stefan Pattipeilohy.

De eerste kans was wel voor vv Dalfsen. Na drie minuten werd de bal volledig gemist door de verdediging van Germanen. De spits van Dalfsen kon alleen op keeper Devon Harmsma afgaan, maar die redde de situatie. Hierna waren de Pampertbewoners heer en meester op het veld. In de 11e minuut was er een grote kans voor Nance Hoogeveen. Roelof van Dijk passte op Nance Hoogeveen, zijn schot werd echter gestopt door de uitstekende keeper van Dalfsen. In de 19e minuut kreeg Nance Hoogeveen weer een kans, maar zijn schot belandde in het zijnet.

In de 22e minuut kwam dan toch de 1-0 voor de Germanen. Nance Hoogeveen stak de bal op Mike Doldersum; zijn voorzet werd in het dak van het doel geschoten door Jan ten Cate. In de 32e minuut had Germanicus op 2-0 moeten komen. De bal werd tot driemaal toe ingeschoten op het doel van Dalfsen en met kunst-en- vliegwerk konden de Dalfsenaren het doel schoon houden. In de 36e minuut werd een afstandsschot van Roelof van Dijk gered door de keeper van Dalfsen ten koste van een corner. In de 44e minuut loste Hance Hoogeveen een schot, in de rebound schoot Mike Doldersum de bal tegen de keeper van Dalfsen.

Na rust was een nog dominanter spelend Germanicus te zien. In de 52e mnuut werd het 2-0. Na een geweldige aanval over diverse schijven werd de bal door de volledig vrijstaande Mike Doldersum in de korte hoek ingeschoten voor de 2-0. Germanicus kreeg kans op kans, maar de spelers beloonden zichzelf niet om de score op te voeren. Het werd 3-0 in de 68e minuut. Na een afgemeten uittrap van keeper Devon Harmsma was er een combinatie tussen Roy Strijker en Nance Hoogeveen. Hoogeveen schoot de bal prima in voor de 3-0 eindstand. Na 90 minuten en paar minuten floot de uitstekende scheidsrechter de wedstrijd ten einde.

Germanicus staat nu stevig op de tweede plaats in de competitie en kan zich nu opmaken voor het Protos Weeringtoernooi, Germanicus start op 20 december in de Drostenhal voor de eerste ronde. De competitie wordt hervat op zondag 1 Februari tegen koploper DVSD.